BS Bohemia Sekt Polska uruchamia nowe kanały sprzedaży

Opublikowano przez dnia Lut 3, 2011 w Wina | 0 komentarzy

BS Bohemia Sekt Polska sp. z o.o. uruchamia sprzedaż online. W asortymencie sklepu znaleźć można m.in. zestawy win przygotowane z myślą o zabawach karnawałowych. Od grudnia 2010 r. morawskie wina dystrybuowane przez tę firmę dostępne są także w wybranych polskich sklepach winiarskich, sieciach spożywczych oraz restauracjach.

Białe, czerwone i różowe wina musujące z winnic Bohemia Sekt oraz Chateau Bzenec, a także szeroka gama win spokojnych od Habánské sklepy, Chateau Bzenec, Vino Mikulov i Winnica Pavlov – to asortyment dostępny w nowo uruchomionym sklepie internetowym firmy BS Bohemia Sekt Polska sp. z o.o.

Na początek postawiliśmy m.in. na zestawy win w przystępnych cenach, które idealnie sprawdzą się nie tylko w domowych piwniczkach kolekcjonerów, ale także w czasie trwających imprez karnawałowych – mówi Anna Kaliszan z firmy BS Bohemia Sekt Polska sp. z o.o. Asortyment proponowany przez sklep internetowy to dorobek pochodzący z wyselekcjonowanych winnic z południowych Moraw. Koneserzy dobrych smaków mogą zdecydować się na zestawy, składające się z od 3 do 12 butelek win białych, czerwonych, różowych, musujących i spokojnych lub zestawy startowe pozwalające poznać wszystkie smaki proponowane przez słoneczne Morawy.

W najbliższych tygodniach planujemy wdrożenie nowego systemu b2b, dzięki któremu dystrybutorzy będą mieli możliwość składania zamówień bezpośrednio przez stronę sklepu internetowego – dodaje Anna Kaliszan.

Morawskie wina firmy BS Bohemia Sekt Polska sp. z o.o. znaleźć można w sklepie internetowym pod adresem www.sklep.bohemiasekt.pl, a także w wybranych polskich sklepach winiarskich, sieciach spożywczych oraz restauracjach.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *