Morawskie wina teraz także w Intermarche

Opublikowano przez dnia Sie 28, 2012 w Wina | 1 komentarz

Morawskie wina teraz także w Intermarche

W sieci supermarketów Intermarche pojawiła się nowa oferta, niedostępnych wcześniej w tych sklepach, jakościowych win spokojnych pochodzących z południowych Moraw. Akcja sezonowa rozpoczęła się 20 sierpnia br., jako efekt współpracy nawiązanej z dystrybutorem – firmą Amazis.net.

Już w sierpniu 2012 roku na półkach sieci sklepów należących do Intermarche pojawiły się morawskie wina jakościowe dystrybuowane w Polsce przez firmę Amazis.net. Ofertę zasiliły czołowe propozycje z trzech morawskich winnic. Klienci mogą zdecydować się na czerwoną Frankovkę oraz białe Chardonnay od Chateau Bzenec, a także czerwone wino Zweigeltrebe lub białe Ryzlink Rynski od Habanskie Sklepy. Cała oferta to wina spokojne jakościowe, odmianowe o wytrwanym charakterze.

Dodatkowo w Intermarche pojawiły się także morawskie wina półsłodkie, tj. Vino Mikulov Svaty Urban – czerwone oraz białe.

Przypomnijmy, że morawskie wina spokojne pochodzące z winnic Chateau Bzenec, Habanskie Sklepy, Vino Mikulov oraz musujące – Bohemia Sekt dostępne są również m.in. w sieciach marketów Piotr i Paweł, Chata Polska, Maro Markety, Dino Markety, a także hurtowniach Eurocash oraz Polex.

Więcej szczegółów znaleźć można na stronach www.intermarche.pl oraz www.amazis.com.

Jeden komentarz

  1. No to trzeba będzie przetestować 😉

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *