Pozycjonowanie stron

Opublikowano przez dnia Cze 12, 2008 w Inne artykuły | 0 komentarzy

Kilka miesięcy temu firma Ideo oferująca nam usługi internetowe uruchomiła dział SEM i SEO. Dział SEO zajmuje się pozycjonowanie witryn internetowych w najbardziej popularnych wyszukiwarkach, tj. Google i Onet – jak wiemy ponad 90% odwiedzin naszych stron właśnie pochodzi z wyszukiwarki Google.

Pozycjonowanie stron przez Ideo jest kompleksowe, wykonujemy audyt stron i proponujemy własne rozwiązania aby Państwa strona pojawiła się jak najwyższej w naturalnych wynikach wyszukiwania. Ponadto oferujemy boksy reklamowe, które dodatkowo przyciągną Klientów na Państwa strony. W firmie pracuje zespół doświadczonych specjalistów dla których pozycjonowanie tych trudniejszych haseł nie sprawia problemu.

Wiele firm zdążyło nam już zaufać i wcale tego nie żałują, wręcz przeciwnie – odwiedzalność ich stron wzrosła kilkakrotnie co oczywiście przekłada się na zysk danej firmy. Skuteczna promocja w wyszukiwarkach jest obecnie najbardziej efektywną reklamą, z nasza firmą Państwa strona wybije się do samej czołówki wyników.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *