W Dzień Kobiet Winezja.pl obsypuje prezentami!

Opublikowano przez dnia Lut 27, 2011 w Wina | 0 komentarzy

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet profesjonalny portal winiarski Winezja.pl przygotował wyjątkową promocję specjalnie dla płci pięknej. Tylko 8 marca wszystkie panie mogą spodziewać się prezentu w postaci znakomitego wina polecanego przez najlepszego polskiego sommeliera!


Candidato Tempranillo Vino de La Tierra de Castilla to dojrzałe, wytrawne, czerwone wino rodem z hiszpańskiej Kastylii – La Manchy, czyli miejsca miłosnych westchnień Don Kichota do jego ukochanej Dulcynei. W tej romantycznej scenerii, pośród białych wiatraków, powstaje wino z królewskiego szczepu Hiszpanii – Tempranillo, wyróżniające się wyraźną nutą owocową. Lekka konstrukcja drobnych i miękkich tanin owocowych, podbudowanych subtelną, acz orzeźwiającą kwasowością, czyni z tego wina świetnego towarzysza letnich spotkań i wszelkiego rodzaju potraw określanych w Hiszpanii jako „tapas”, lub jak kto woli: finger-food – zapewnia Tomasz Kolecki-Majewicz, wielokrotny Mistrz Polski Sommelierów, ekspert portalu Winezja.pl.

W tym roku portal Winezja.pl postanowił stanąć w szranki ze wszystkimi panami, którzy będą ubiegać się o względy swoich dam serca w Dzień Kobiet. Pierwszych 100 pań, które zamówią wino w dniu 8 marca i wyślą mail o treści „Dzień Kobiet” na adres: winezja@winezja.pl, otrzyma wyborne wino Candidato Tempranillo Vino de La Tierra de Castilla w prezencie! Uwaga: ta wyjątkowa promocja będzie trwała tylko 8 marca! Aby zapewnić sobie sukces, pozostaje tylko powtórzyć za Don Kichotem: „Pani Mojego Serca, Najpiękniejsza, Najszlachetniejsza i Najsłodsza Dulcyneo!”.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *